Aktuality
Vzájemná spolupráce je cenná...
10.02.2009 | Infoservis SON | Bytová politika | Přečteno: 4 647x
PRAHA - předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip a statutární místopředseda Sdružení nájemníků ČR (SON) Milan Taraba včera podepsali dohodu o pokračování spolupráce mezi KSČM a SON.
Zároveň vyhodnotili dosavadní již desetiletou spolupráci.
KSČM i SON oceňují míru spolupráce, a to včetně legislativních návrhů, případně změn zákonů, řekl po podpisu dohody našemu listu Filip. Těší nás, že spolupráce funguje velmi dobře, jsme v kontaktu s odborným zázemím KSČM a po dnešní dohodě se naše společná činnost bude dále rozšiřovat, dodal Taraba. Sdružení nájemníků ČR oslovilo všechny významné politické strany zastoupené v PSP ČR s nabídkou spolupráce při prosazování mezinárodních závazků našeho státu v bytové politice. Žel odpověď na nabídku přišla pouze od ČSSD a KSČM.
Sdružení uvítalo zejména právní poradnu pro bydlení, kterou KSČM organizuje v rámci své struktury. Filip ocenil podíl SON na formulaci nejzákladnějších podmínek pro bydlení, které KSČM prezentuje v rámci svého volebního programu. Již příští týden se zástupci sdružení sejdou s poslanci a poté i senátory KSČM. Myslím, že to bude mít velký význam i z hlediska možností přijmout určité úpravy legislativy, které dnes bezesporu jdou proti lidem, soudí Taraba.
6. února 2009

Do systému vložil:
Pačesová Klára
Další články
Titulek
Bytová novela občanského zákoníku
Koncepce bydlení Statutárního města České Budějovice
Projekt „Podpora sociálního bydlení- zpravodaj
RESIDOMO mění od června název na Heimstaden Czech - Tisková zpráva
Informace z úřadu práce týkající se odkladu nájemného u bytu....