Aktuality
Privatizace...
26.03.2009 | Ostatní | Napsali nám | Přečteno: 7 976x
Jmenuji se Jaroslav Novák, je mi 40 let a jsem profesorem Pražské konservatoře (mimochodem nejprestižnější školy svého typu v Čechách, v jejímž představenstvu sedí i p.Bém, autor privatizace, která nás tak nemile minula.)
Můj čistý příjem je cca 16000 Kč, výdaje, jak patrno z dokladů, činí momentálně 10338 Kč za SIPO, k čemuž je třeba přičíst cca 1000 Kč za telefon. Jak vidno, zbývá na holé živobytí necelých 5000, které kupříkladu v prosinci padly na celoroční tramvajenku (auto pochopitelně nevlastním, není jej z čeho živit). Bydlím sám v bytě o rozloze 70 m2, který plně využiji, neboť jakožto hudebník potřebuji větší pracovnu pro uskladnění hud. nástrojů a malé domácí studio.

Z uvedeného vyplývá, že přestože jsem v produktivním věku a svoji práci dělám poctivě - a dle názorů jiných i na úrovni - nacházím se ve velice nesnadné finanční situaci a obtížně se vyrovnávám s faktem, že mnoho mých přátel z blízkého okolí své byty odkoupilo a získalo tím majetek v řádu milionů za řádově statisícové částky. Proto Vám i nám fandím v boji proti této nespravedlnosti a prosím Vás - berte se nejen za snížení nájmů, ale i za doprivatizování našich bytů.

Zdravím, Jára Novák, Rooseveltova 30
Do systému vložil:
Další články
Titulek
Důležité upozornění !
Jak nejlépe a dostupně bydlet?
Setkání nájemníků MO SON-Ústecko
Otevřený dopis konferenci SON o nájemném...
Napsali nám...